Menu

Furia

Cechy produktu

  • ISBN 9788381102704 
  • Autor Bernhard Aichner 
  • Wydawnictwo Sonia Draga 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Do biura hamburskiego sutenera wpada zrozpaczona kobieta. Potrzebuję paszportów, dla siebie i dwóch córeczek, mówi. Jeśli mi pomożesz, mogę dla ciebie kogoś zabić. To nie byłoby jej pierwsze zabójstwo...

"Najgorsze w tej książce jest to, iż daje ci naprawdę popalić, lecz nie jesteś w stanie się od niej oderwać". BRIGITTE o Mścicielce "Największą siłą Aichnera jest brzmienie. Słowa, w które ubiera swoją opowieść".

DER SPIEGEL "Powieść Bernharda Aichnera zapiera dech w piersi. Niedługie, rwane zdania nadają akcji zawrotne tempo. Ta lapidarność nie odbija się jednak na jakości. Przeciwnie - postaci są znakomicie zarysowane, a dialogi przekonują naturalnością".

STERN Brünhilde Blum. Poszukiwana międzynarodowym listem gończym zabójczyni, troskliwa matka dwóch dziewczynek, od kilku miesięcy zbieg. Chce zacząć w Hamburgu nowe życie, odnaleźć spokój. I wszystko wskazuje na to, że jej się uda.

Dostaje paszport, pieniądze, śliczną chatę rybacką nad Łabą, w której może zamieszkać z córeczkami. Pracuje dorywczo w zakładzie pogrzebowym. Wszystko układa się genialnie. Aż do dnia, gdy musi za to wszystko zapłacić.

Dobroczyńca, któremu zawdzięcza świeże życie, żąda, żeby spełniła swą obietnicę. Ma dla niego zabić człowieka. Problem w tym, iż chodzi o kogoś, kto jest jej niezwykle bliski...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.