Menu

Gen - Juliusz Adel

Cechy produktu

  • ISBN 9788379005406 
  • Autor Juliusz Adel 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 429 
  • Rok wydania 2016 

Opis

"Gen” Juliusza Adel to powieść z gatunku thriller ekologiczny.

Opowieść rozpoczyna się w chwili śmierci dziecka znanego dziennikarza. Próba rozwikłania tej zagadki powoduje lawinę nieprzewidzianych wydarzeń, której nie da się zatrzymać. Zatrudniony w szpitalu patomorfolog próbuje poznać przyczynę zgonu i po długiej serii badań zaczyna dostrzegać możliwość rozwiązania zagadki śmierci dziecka. Dzieląc się swoimi spostrzeżeniami na internetowym forum dla lekarzy sprowadza na siebie kłopoty: jego profil na forum zostaje zlikwidowany, a dyski w jego komputerze wyczyszczone.

Żadna postać „Genu” nie jest jednoznacznie opisana. Trudno tu znaleźć tylko pozytywnych bohaterów, bowiem każdy z nich „ma coś za uszami” i w trakcie czytania poznajemy ich drobne i pokaźniejsze grzeszki. Ci negatywni przedstawieni się w sposób niejednoznaczny, więc i do nich można chwilami poczuć odrobinę sympatii, czy też współczucia.

Całość misternie poskładana w wielowątkową, całkowitą tajemnic i nagłych zwrotów akcji powieść. Niezwykle prędko zrozumiemy, iż jeżeli cokolwiek zostanie w książce wyjaśnione, to na następnej stronie pojawi się nowa tajemnica, a akcja książki dokona dużego zwrotu. Napisana dostępnym językiem, gwarantuje dużo wrażeń i powoduje, że trudno od niej się oderwać.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.