Menu

Geneza

Cechy produktu

  • ISBN 9788381191159 
  • Autor Jerzy Mikołajczyk 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 396 
  • Rok wydania 2017 

Opis


Czym jest miłość? Czy jest to wyłącznie słowo, którym mogą wyrazić swoje uczucia osoby sobie bliskie? Słowo rzucane na kilka minut przed wyjściem albo przerywnik w potoku słów wyrażających jakieś uczucia? A może jest to uczucie tak silne, iż z jego pomocą możemy pokonać strach, ból, wszelkie przeciwności losu a nawet śmierć? Na te pytania odpowie nam główny bohater książki „Geneza” Adam Bauer. Niedaleka przyszłość.

Po tragicznej śmierci swej żony, były pilot wojskowy postanawia zaszyć się w najspokojniejszym zakątku świata, oczekując na nieuchronny koniec świata. Nadzieja dla większości ludzkości jest drobna. Odkrywca Lance Crowford prosi pogrążonego w żalu pilota o pomoc w uratowaniu pokaźniejszej liczby ludzkości przed kataklizmem. Szansą dla większości jest Anomalia zwana „czarną dziurą” i zbadanie jej możliwości. Czy były pilot podejmie się wyzwania? Czy zgodzi się wyruszyć na misję wymagającą zapłaty choćby najwyższej ceny, czyli ceny jego własnego życia?


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.