Menu

Getting Things Done dla nastolatków. Jak ogarnąć wiele spraw i zyskać mnóstwo czasu

Cechy produktu

  • ISBN 9788328367388 
  • Autor David Allen;Mike Williams;Mark Wallace 
  • Wydawnictwo ONEPRESS 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Świat jest wyjątkowo ciekawy, ale też wymaga przypasowania się do szalonego tempa i ogarnięcia mnóstwa najrozmaitszych spraw. Współczesny młody człowiek najczęściej uczy się, utrzymuje kontakty z rodziną i przyjaciółmi, uprawia sport, być może włącza się w działalność społeczną, pierwszy raz się zakochuje i przeżywa miłosne rozterki.

jednocześnie cały czas jest on-line, co integruje się z konsekwencjami. W jednej chwili pojedynczy sygnał w formie komentarza, fotografie lub filmiku, odebrany przy pomocy telefonu, może w całości odmienić jego nastrój i wywrócić priorytety do góry nogami.

Młody człowiek musi sobie z tym radzić, a przy tym nie zaniedbać żadnej z tysięcy ważnych spraw, które akurat ma na głowie.Ta książka jest wspaniałym poradnikiem przedstawiającym nowe spojrzenie na GTD, kultową metodę Davida Allena.

Została opracowana z myślą o młodych ludziach, którzy muszą sobie radzić z nieporównanym poprzez nich nigdy wcześniej zalewem informacji i spraw wymagających częstego podejmowania decyzji. Zaprezentowano tu bogaty zestaw narzędzi, dzięki którym ograniczanie stresu i koncentracja stają się dużo łatwiejsze.

Poszczególne techniki zostały przedstawione w prosty, a przy tym ciekawy i interesujący sposób. Liczne wskazówki i uzupełniające wyjaśnienia sprawiają, iż korzystanie z tych technik w praktyce przychodzi niemal niezauważalnie, w bardzo naturalny i oczywisty sposób.

w efekcie rozszerza się kreatywność, odporność na stres, pewność siebie i... Radość z każdego nadchodzącego dnia.Dzięki tej książce nauczysz się:stosować proste reguły analizowania swoich działańplanować i realizować projekty (równocześnie szkolne, jak i pozaszkolne)przygotowywać się do różnych ważnych chwil, wydarzeń i czynnościspokojnie i metodycznie podchodzić do zmiannabierać przekonania o trafności swoich poczynańPanuj nad swym umysłem - albo on zapanuje nad Tobą!Partnerem merytorycznym jest wyłączny dostawca rozwiązań Getting Things Done(R) na rynku polskim, firma ProOutcome Sp.

z o.o., prowadząca warsztaty i działania wspierające wdrożenie metody na bazie licencji i know-how David Allen Company.Więcej informacji o warsztatach i innych formach wsparcia wdrożenia GTD(R) na stronie partnera:www.gettingthingsdone.com.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.