Menu

Granica. Zbiór opowiadań

Cechy produktu

  • ISBN 9788381190442 
  • Autor Artur Wells 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 126 
  • Rok wydania 2017 

Opis


W labiryncie magii i strachu z pewnością nie czeka na Ciebie nuda. Stopniowo, z każdą stroną zbioru opowiadań,,Granica” powoli wsiąkniesz w świat autentycznych postaci, wyszczególnionego losu i ludzi szarpanych jednakowo ludzkimi emocjami. Jak w dobrej potrawie każdy może znaleźć tu coś dla siebie, poczynając od Akademii Magii, przez wehikuły czasu, a kończąc na smokach wiernym ludziom pomimo swojej odmienności. Najlepszą cechą tego zbioru jest zdecydowanie lekkość z jaką autor porusza skomplikowane tematy. Umiejętnie owija je bowiem w baśniowy i z lekka oderwany od naszej rzeczywistości styl. Takie podejście do ludzkich, powszednich dramatów czyni bohaterów poszczególnych opowiadań jeszcze bardziej autentycznymi i odrębnymi jednostkami, choć nie pozbawionymi wad, ale i zalet.

Autor nie ogranicza się bowiem tylko do finezyjnych baśni, ale serwuje nam dodatkowo literaturę całkowitą napięcia i grozy, w której główny bohater stara się uciec przed wskazanym mu z góry przeznaczeniem. Motyw ustalonego z góry losu przewija się poprzez kilka opowiadań,,Granicy’’. Relacje między bohaterami poszczególnych opowiadań są autentyczne. Zawiązują się także w naturalny sposób, a każda z postaci wykonana w zbiorze opowiadań,,Granica’’ ma swój charakter, przeszłość i motyw działania.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.