Menu

Grundwortschatz Recht - Małgorzata Grabowska, Monika Sychowska-Piotrkowicz (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375616897 
  • Autor Małgorzata Grabowska;Monika Sychowska-Piotrkowicz 
  • Wydawnictwo Poltext 
  • Ilość stron 224 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Język niemieckiPoziom C1Język niemiecki to drugi – po angielskim – najpopularniejszy język obcy w Polsce. To stwierdzenie jest tym bardziej prawdziwe w odniesieniu do języka obcego używanego poprzez profesjonalistów jednocześnie w biznesie, jak i w szeroko rozumianej współpracy międzynarodowej.

Intensywne i wszechstronne kontakty polsko-niemieckie wymagają skutecznego posługiwania się niemieckim językiem prawniczym. Ten podręcznik „Niemieckiego dla prawników” został napisany przez autorki posiadające nie tylko najwyższe kwalifikacje językowe, ale także ogromne doświadczenie dydaktyczne.

dzięki czemu podręcznik stanowi bezcenną pomoc w osiągnięciu biegłości w posługiwaniu się niemieckim językiem prawniczym nie tylko poprzez prawników.Małgorzata Grabowska – germanistka i lingwistka, długoletni kierownik Zespołu Lektorów Języka Niemieckiego w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Wykłada m.in. Język niemiecki w biznesie (Wirtschaftsdeutsch). Jest kierownikiem Studiów Podyplomowych Wirtschaft auf Deutsch w Centrum Kształcenia Podyplomowego ALK. Wieloletnia licencjonowana egzaminatorka egzaminów certyfikacyjnych na wszelkich stopniach zaawansowania.

Kilka lat mieszkała i studiowała w Szwajcarii. Za całokształt działalności dydaktycznej została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Współprowadzi Internetową Szkołę Językową ISJAD.Monika Sychowska-Piotrkowicz – magister Germanistyki na UW, stypendystka Pädagogische Hochschule Magdeburg, Universität Osnabrück, absolwentka Executive MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania (aktualnie Akademia Leona Koźmińskiego).

Pracowała w Delegaturze Gospodarki Niemieckiej w Polsce, w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej (szkolenia, praktyki w IHK w Niemczech), Klimed Klimatechnik und Medizintechnik GmbH, J.W. Ostendorf Sp.

z o.o. Od 2001 r. Lektor języka niemieckiego w Akademii Leona Koźmińskiego. Licencjonowany egzaminator atestów językowych Austriackiego Dyplomu Językowego, nauczyciel online w Internetowej Szkole Językowej ISJAD, tłumacz.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.