Menu

Hazard i dwa serca - Barbara Cartland (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788711771051 
  • Autor Barbara Cartland 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Ilość stron 190 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Quintus Tiverton po długiej podróży szuka noclegu w taniej zagrodzie. Niestety wszystkie pokoje są zajęte. Właściciel w końcu oferuje jednak młodemu, angielskiemu arystokracie strych. Quintus pomimo tego, że jest wyjątkowo przystojnym, zalotnym i zamożnym dżentelmenem, zmęczony podróżą godzi się na nocleg na strychu.

Kiedy udał się na miejsce spoczynku, zaczęły go niepokoić głosy dochodzące z pokoju za ścianą. Były to głosy dwóch kobiet jeden z nich był surowy i ostry, a drugi litościwie prosił o zaprzestanie bicia i obiecywała posłuszeństwo.

Gdy nastała cisza arystokrata postanowił iść sprawdzić, co się wydarzyło. W pokoju obok spotkał młodą, bezbronną dziewczynę, która także była Angielką. Nazywała się Selina i pomimo tego, że początkowo nie chciała zwierzać się ze swych kłopotów, w końcu postanowiła opowiedzieć swoją smutną i pełna tragizmu historie.

Osierocona, zmanipulowana poprzez podstępną kobietę, która wykorzystała ją do zarobku, zmuszona do dramatycznych kroków dziewczyna znajduje się potrzasku. Czy Quintus jej pomoże? Czy uda jej się uciec od swojej oprawczyni? Czy uniknie kary za popełnione wcześniej przewinienia?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.