Menu

Historie spod podłogi - Dom - Justyna Bednarek (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788726128444 
  • Autor Justyna Bednarek 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Pod podłogą pani Cecylii samotnie mieszka szczególnie wesoły i rezolutny kłębek kurzu – Kudełek. Jego życie zmieni się nie do poznania, kiedy do norki wprowadzi się inny kłębek – Grubełek! Sięgnij po lekturę i zostań świadkiem narodzin wyśmienitej przyjaźni.

Ta ciepła historia pokaże Ci, jak należycie cieszyć się z znikomych chwil, formujących zwykłą codzienność! "Historie spod podłogi. Dom" to opowieść z pierwszego poziomu bestsellerowej linii "Czytam sobie", która wspiera naukę samodzielnego czytania.

Najmłodsi czytelnicy mogą poćwiczyć głoskowanie, a także czytanie niedługich zdań. Książka zawiera około 150 - 200 wyrazów, co sprawia, iż jest ona odpowiednia dla dzieci początkujących przygodę z czytaniem.

Dodatkowym ułatwieniem specjalnie dopasowana niezwykle obfita czcionka. Autorką tekstu jest Justyna Bednarek – dziennikarka, pisarka i tłumaczka literatury francuskiej. Spektakularne ilustracje to zasługa Marcina Minora, absolwenta wydziału malarstwa Europejskiej Akademii Sztuk, pedagoga i arteterapeuty.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.