Menu

House M.D. - poradnik do gry

Cechy produktu

  • ISBN 9788380549760 
  • Autor Artur Arxel Justyński 
  • Ilość stron 97 
  • Rok wydania 2010 
  • Tematyka kulinaria, hobby, poradniki 

Opis

Poradnik do gry House M.D. Mieści podstawowe dane na temat wszystkich badań lekarskich, które przeprowadzisz w grze, jak i na dodatek opis wszelkich pięciu epizodów.Skrócona wersja spisu treści: -[Wprowadzenie] -[Podstawy] Diagnoza pacjenta -[Podstawy] Analizator krwi -[Podstawy] Pobieranie krwi -[Podstawy] Bronchoskopia -[Podstawy] Intubacja -[Podstawy] Nakłucie lędźwiowe -[Podstawy] Podawanie leków -[Globetrotting] Opis przejścia cz.1 -[Globetrotting] Opis przejścia cz.2 -[Globetrotting] Opis przejścia cz.3 -[Blue Meanie] Opis przejścia cz.1 -[Blue Meanie] Opis przejścia cz.2 -[Blue Meanie] Opis przejścia cz.3 -[Blue Meanie] Opis przejścia cz.4 -[...] liczba wszystkich rozdziałów: 24 Informacja o grzeGra przygodowa stworzona na bazie serialu Dr House, z angielskim aktorem Hugh Lauriem w roli głównej.

Gra House M.D., to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł premierę światową miał w 2010 roku i dostępny jest na platformach: PC, NDS. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.