Menu

Huna i Ho'oponopono: starożytna wiedza współcześnie

Cechy produktu

  • ISBN 9788379002948 
  • Autor Wojciech Filaber 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 38 
  • Rok wydania 2015 

Opis


"Huna i Ho'oponopono: starożytna wiedza współcześnie" Wojciecha Filabera to swego rodzaju przewodnik po systemach wewnętrznego umacniania i zachowania harmonii ciała, umysłu i ducha. Autor próbuje wytłumaczyć współczesnemu przedstawicielowi cywilizacji zachodniej, czym są Huna i Ho'oponopono.

Huna to starożytna, hawajska nauka o wewnętrznej świadomości i energii życia, umożliwiająca człowiekowi umocnienie, stabilizację, osiągnięcie harmonii, a także stanu bogactwa. Dzięki czemu sposobowi myślenia, praktykując Hunę, człowiek jest w stanie odkryć swoją prawdziwą naturę i właściwy sposób bycia. Natomiast Ho'oponopono to starożytna nauka, która zakłada, iż każda osoba z natury jest kompletna i poprawnie funkcjonująca, iż każdy od urodzenia wyposażony jest w wewnętrzną energię, siłę, lecz też w wewnętrzne światło konieczne do prawidłowego funkcjonowania w życiu. Celem tej nauki jest sprostowanie i przywrócenie naturalnego stanu ciała, ducha i umysłu oraz zintegrowanie tych trzech składników człowieczeństwa.

Autor, przybliżając czytelnikowi te starożytne nauki, przekonuje, iż każdy człowiek jest kreatorem swojego bytu, że jest odpowiedzialny za swoje życiowe doświadczenia. Co więcej, każda osoba jest jednostkowym twórcą wszystkich stanów, które we wnętrzu wytwarza i odpowiada za swój umysł.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.