Menu

Hybryda. Tom 2

Cechy produktu

  • ISBN 9788327242563 
  • Autor Jo.E.RACH. 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo e-bookowo 
  • Ilość stron 229 
  • Rok wydania 2014 

Opis

-„Hybryda"- tom II - opisuje dalsze losy Kali, uwięzionej poprzez ojca, pozbawionej swoich największych mocy, brutalnie rozdzielonej z ukochanym mężczyzną i najbliższymi przyjaciółmi. Czy zdoła ona złagodzić gniew Aragona i pokonać pochłaniającą go ciemność, zagrażającą bezpieczeństwu przyjaciół i...

całej Rasy? Czy wygra ze swymi demonami? Przeczytajcie sami... W tym tomie poznacie Adama – jej pierwszą, wielką miłość, poznacie Seti-Risa z czasów jego człowieczeństwa, gdy jako dumny, wszechwładny faraon Egiptu, wskutek zamachu na jego życie odchodzi z ludzkiego świata, i Izabel, młodą paryżankę, z którą przyjaźń zmieni tak bardzo życie Kali.

niemało wątków i sami bohaterowie tego tomu zabiorą czytelnika w różnorodne czasy i miejsca – od starożytnego Sumeru i jego bogów, poprzez Egipt faraonów, zatrzymując się po drodze w XVII-wiecznej Polsce, XIX-wiecznym Paryżu z rozkwitającym w nim impresjonizmem, żeby dojść wreszcie do czasów współczesnych.

-„Hybryda"- tom II - opisuje dalsze losy Kali, uwięzionej przez ojca, pozbawionej swych największych mocy, brutalnie rozdzielonej z ukochanym mężczyzną i najbliższymi przyjaciółmi. Czy zdoła ona złagodzić gniew Aragona i pokonać pochłaniającą go ciemność, zagrażającą bezpieczeństwu przyjaciół i...

całej Rasy? Czy wygra ze swoimi demonami? Przeczytajcie sami... W tym tomie poznacie Adama – jej pierwszą, wielką miłość, poznacie Seti-Risa z czasów jego człowieczeństwa, gdy jako dumny, wszechwładny faraon Egiptu, wskutek zamachu na jego życie odchodzi z ludzkiego świata, i Izabel, młodą paryżankę, z którą przyjaźń zmieni tak szczególnie życie Kali.

sporo wątków i sami bohaterowie tego tomu zabiorą czytelnika w najróżniejsze czasy i miejsca – od starożytnego Sumeru i jego bogów, przez Egipt faraonów, zatrzymując się po drodze w XVII-wiecznej Polsce, XIX-wiecznym Paryżu z rozkwitającym w nim impresjonizmem, by dojść wreszcie do czasów współczesnych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.