Menu

Inferno

Cechy produktu

  • ISBN 9788379999781 
  • Autor Dan Brown 
  • Wydawnictwo Sonia Draga 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Na podstawie bestselleru powstał film z Tomem Hanksem, dwukrotnym laureatem Oscara, w roli głównej! Światowej sławy specjalista od symboli, Robert Langdon budzi się na szpitalnym łóżku w zupełnie obcym miejscu.

Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu. Nie potrafi także wyjaśnić, w jaki sposób wszedł w posiadanie tajemniczego przedmiotu, który znajduje we własnej marynarce. Czasu na rozmyślania nie ma niestety zbyt dużo.

Ledwie na prawidłowe odzyskuje przytomność, ktoś próbuje go zabić. W towarzystwie młodej lekarki Sienny Brooks Langdon opuszcza w pośpiechu szpital. Ścigany przez nieznanych wrogów przemierza uliczki Florencji, próbując odkryć powody niespodzianego pościgu.

Podąża śladem enigmatycznych wskazówek ukrytych w sławnym poemacie Dantego... Czy jego wiedza o tajemnych sekretach, które skrywa historyczna fasada miasta wystarczy, aby umknąć nieznanym oprawcom? Czy zdoła rozszyfrować zagadkę i uratować świat przed śmiertelnym zagrożeniem?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.