Menu

Innowacje w działalności gospodarczej. Ujęcie mezo i mikro - Wojciech Wiszniewski, Eryk Głodziński, Stanisław Marciniak (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378148081 
  • Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej 
  • Ilość stron 174 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Celami opracowania jest, obok prezentacji wyników badań przeprowadzonych w Instytucie Organizacji Systemów Produkcyjnych Politechniki Warszawskiej, wytyczenie ich dalszych kierunków na najbliższe lata.

Wymagało to określenia wyraźnych obszarów wpływających na tworzenie innowacji w podmiotach prowadzących działalność gospodarczą ‒ organizacjach podejmujących aktywność zarobkową w sposób zorganizowany i ciągły.

W poszczególnych rozdziałach omówiono zagadnienia dotyczące podejścia mezo i mikro w gospodarce, wyznaczono przykłady innowacji w ujęciu sektorowym i wybrano kilka sektorów, które poddano bardziej szczegółowej analizie i zbadano problemy konkurencyjności i innowacyjności z perspektywy wymienionych zagadnień.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.