Menu

Inny - Aleksandra J. Starostecka (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381191616 
  • Autor Aleksandra J. Starostecka 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 90 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Jaka powinna być poezja? skomplikowana, przesycona zawiłymi metaforami, czy może prosta, ale trafiająca do każdego czytelnika? Dotycząca spraw ważnych, niełatwych, czy skupiająca się na codzienności? Refleksyjna? Długo pozostająca w pamięci? Istnieją wiersze, które w prostych słowach opowiadają o rzeczach pokaźnych. Garść umiejętnie dostosowanych słów, które chwytają za serce. Proste frazy, które stanowią podstawę rozważań filozoficznych. Dwa zdania, które są w stanie odmienić życie czytelnika. Zmotywować do działania, wzruszyć, skłonić do zastanowienia się nad sobą. Wersy powtarzane jak mantra w gorsze dni. Słowa czytane codziennie przed snem albo na prawidłowy początek dnia.

Tomik wierszy, który towarzyszy codziennym sprawom. „Inny” Aleksandry Starosteckiej to zbiór niedługich wierszy, które swą prostotą chwycą za serce każdego. Pozwalają zatrzymać się w codziennym biegu i pomyśleć o sobie, swym życiu. Stanowią połączenie filozofii codzienności z ładnem krajobrazu Bieszczad, które są wielką miłością poetki.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.