Menu

Instrukcje księgowego.71 praktycznych procedur z serwisem internetowym

Cechy produktu

  • ISBN 9788381375436 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Infor PL 
  • Ilość stron 338 
  • Rok wydania 2019 

Opis

"Książka zawiera komplet aktualnych i praktycznych instrukcji objaśniających wybrane procedury podatkowe, księgowe i kadrowe. Trudne i nieprzystępne zagadnienia prawne i proceduralne przedstawiono w sposób prosty, zwięzły i przystępny przy użyciu zestawień, tabel, przewodników „krok po kroku”.

W publikacji uwzględniono zmiany wprowadzone z początkiem 2019 r. W przepisach podatkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także zmiany w VAT obowiązujące od 1 maja 2019 r. Publikacja została wzbogacona o świeże instrukcje:● Kasy online – terminy wprowadzenia i zasady działania● Samochody – zasady odliczania VAT i korekta VAT naliczonego● Jak ustalić wartość początkową środka trwałego ● nieduży podatnik – przywileje w podatku dochodowym i VAT ● Dopłaty do wypoczynku – podatki, składki, ewidencja ● Samochody osobowe – amortyzacja, leasing, eksploatacja● Podatek od przychodów z budynków – instrukcja rozliczenia● Zakończenie stosunku pracy ● Procedura zawieszenia działalności Publikacja została powiązana ze specjalnym suplementem elektronicznym dostępnym po zalogowaniu do serwisu Inforlex Prawo.

mieści on powiązane tematycznie z instrukcjami zamieszczonymi w książce:● formularze, ● kalkulatory, ● wskaźniki i stawki, ● akty prawne,● komplet materiałów wideo."

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.