Menu

Instrukcje księgowego.74 praktyczne procedury z serwisem internetowym

Cechy produktu

  • ISBN 9788381377348 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Infor PL 
  • Ilość stron 372 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Książka zawiera pakiet 74 ergonomicznych instrukcji objaśniających wybrane procedury podatkowe, księgowe, kadrowe oraz z dziedziny prawa cywilnego i gospodarczego. Niełatwe i niełatwe zagadnienia prawne i proceduralne przedstawiono w sposób prosty, zwięzły i przystępny przy użyciu zestawień, tabel, przewodników „krok po kroku”.

To kolejne, powiększone wydanie modnych instrukcji gromadzi zaktualizowane, najnowsze wersje dotychczasowych pozycji oraz nowości. Publikację wzbogacają nowe instrukcje: Jak ustalić, czy obowiązkowy split payment ma zastosowanie Jak pobierać dane z białej listy podatników Kasy online: terminy wprowadzania i zasady działania Otrzymanie faktury – obowiązkowa check lista Wiążąca Informacja Stawkowa (WIS) – procedury Ulga na złe długi w podatku dochodowym – krok po kroku Ulga na start i działalność nierejestrowana dla osób prowadzących działalność gospodarczą Odsetki za opóźnienie w zapłacie w transakcjach handlowychPublikacja jest powiązana ze specjalnym, aktualizowanym serwisem internetowym.

zawiera on powiązane tematycznie z instrukcjami zamieszczonymi w książce: formularze, kalkulatory, wskaźniki i stawki, akty prawne, komplet tworzyw wideo.na dodatek serwis obejmuje elektroniczną wersję instrukcji zamieszczonych w książce, które będą aktualizowane, jeśli w 2020 r.

zmienią się przepisy prawa. Mocne strony PUBLIKACJI:Jedyna na rynku publikacja powiązana z rozbudowanym serwisem elektronicznym, który posiada powiązane tematycznie z instrukcjami zamieszczonymi w książce: formularze, kalkulatory, akty prawne, wskaźniki i stawki i zestaw tworzyw wideo.

Wszystkie instrukcje i powiązane z nimi materiały są aktualne. Każ

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.