Menu

Instytut

Cechy produktu

  • ISBN 9788381257725 
  • Autor Stephen King 
  • Wydawnictwo Albatros 
  • Ilość stron 672 
  • Rok wydania 2019 

Opis

mocny jak To, przerażający jak Podpalaczka!Stephen King powraca do motywów znanych z jego najkorzystniejszych książek.Zjawiają się w nocy.W ciągu dwóch minut eliminują wszystkie przeszkody.I uprowadzają obiekt.Interesują ich dzieci.wyjątkowe dzieci…Luke Ellis budzi się w pokoju do złudzenia przypominającym jego własny, tyle iż bez okien.

Wkrótce orientuje się, iż trafił do enigmatycznego Instytutu i nie jest jedynym dzieciakiem, którego tu uwięziono. To miejsce odosobnienia dla nastolatków obdarzonych zdolnościami telepatii lub telekinezy.

W Instytucie zostaną poddani testom, które wzmocnią ich naturalną, choć nadprzyrodzoną moc. Opiekunowie nie mają skrupułów – grzeczne dzieci są nagradzane, nieposłuszne – są ascetycznie karane. Wszyscy jednak, prędzej czy później, trafią do drugiej części Instytutu, a stamtąd nikt już nie wraca.Gdy kolejne dzieci znikają w Tylnej Połowie Luke jest coraz bardziej zdesperowany.

Musi uciec i wezwać pomoc. Bo jeśli komuś miałoby się udać, to właśnie jemu.Tylko iż nikt dotąd nie uciekł z Instytutu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.