Menu

Jak być szczęśliwym - liz hoggard

Cechy produktu

  • ISBN 9788381881203 

Opis

Naucz się czerpać radość z życia!Na czym polega szczęście? Co sprawia, iż czujemy się szczęśliwi? Inni ludzie, sukces, zasobność?Poszukując odpowiedzi na te pytania, grupa specjalistów z różnych dziedzin przeprowadziła w angielskim miasteczku Slough bezprecedensowy eksperyment.

Wraz z mieszkańcami wcielali w życie założenia „nauki o szczęściu”, opartej na najnowszych odkryciach medycyny, psychologii i nauk społecznych.Okazało się, iż szczęśliwe życie zapewniają proste przyjemności: rodzina, przyjaciele, miłe otoczenie, seks z ukochaną osobą czy mniej stresująca praca.

ponadto szczęście jest... Umiejętnością, której można się nauczyć jak gry na instrumencie czy jazdy na rowerze.Książka Jak być szczęśliwym? analizuje najróżniejsze aspekty prawidłowego samopoczucia – od miłości i seksu po zdrowie, rolę lokalnych społeczności czy domowych zwierzaków – i prezentuje, jak można stanowczo powiększyć swą zdolność odczuwania radości.

Uświadamia nam też, że da się zrobić naprawdę mnóstwo, by osiągnąć wyższy poziom zadowolenia z życia i zmienić świat, a przynajmniej ten wyjątkowo ważny kawałek świata – nasz własny.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.