Menu

Jak ćwiczyć prawidłowo i osiągać najlepsze efekty. 73 największe mity i błędy popełniane w sporcie i podczas aktywności fizycznej

Cechy produktu

  • ISBN 9788326968730 
  • Autor Birgit Frohn 
  • Wydawnictwo Wiedza i Praktyka 
  • Ilość stron 116 
  • Rok wydania 2019 

Opis

O ćwiczeniach, sporcie, odchudzaniu, określanych często jednym pojęciem fitness krąży dużo mitów. To są kwestie, którymi zajmuje się wielu ludzi, a wokół których utrwaliło się mnóstwo nieprawdziwych poglądów.

sporo popularnych, ale błędnych opinii dotyczących zdrowego stylu życia, ma entuzjastów nie tylko wśród laików, lecz i wśród fachowców. Szerzenie ich jest ryzykowne, ponieważ progresywnanie według mylnych wskazań może być groźne dla zdrowia.

I właśnie dlatego trzeba wiedzieć, co jest prawdą, a co nie. Książka będzie w tym pomocna: wskazuje, jak w poprawny sposób osiągnąć dobrą formę i ją utrzymać. Po jej przeczytaniu będziecie wiedzieć, w które z 73 największych mitów o fitness na pewno nie należy wierzyć i jak w związku z tym postępować poprawnie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.