Menu

Jak dostać się do 1% najlepiej zarabiających w czasach kryzysu?

Cechy produktu

  • ISBN 9788379004829 
  • Autor Łukasz Fabian 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 100 
  • Rok wydania 2016 

Opis

„Jak dostać się do 1% najlepiej zarabiających w czasach kryzysu?” Łukasza Fabiana to poradnik z dziedziny finansów osobistych, rozwoju osobistego.

Pracujesz od rana do wieczora i czujesz,niewiele z tego masz? Jesteś pracownikiem korporacji i boisz się, iż za parę lat zastąpi Cię komputer? Chcesz zarabiać więcej i jednocześnie posiadać czas dla siebie i rodziny? Ta książka jest dla Ciebie! Dowiesz się z niej miedzy innymi: jak zarabiać kilka razy więcej pracując tę samą liczba godzin. Jak przygotować się na rewolucję automatyzacji i jak się przebranżowić zanim będzie za późno. Jakie umiejętności zdobywać,za każdym razem być w cenie. Jak produkować swój posiadajątek bez względu na kryzysy finansowe. Ta publikacja dostarczy wiedzy czytelnikowi na temat tego co wiedzą bogaci, a co nie pozwala biednym wyjść pułapki przeciętnego dochodu, a także jak zmienić swoją mentalność, aby pracowała dla Ciebie a nie przeciwko.

Autor tego poradnika jest właścicielem marki działającej w sferze progresywnej eukacji. Dzięki swej książce chce pomóc ludziom odnaleźć się w błyskawicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.