Menu

Jak Jeść by Zdrowo Żyć - Robert Jarząbkiewicz (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381191739 
  • Autor Robert Jarząbkiewicz 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 232 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Książka ukazuje ogromny wpływ właściwego odżywiania na zdrowie człowieka, zapoznaje i przestrzega przed złymi nawykami żywieniowymi oraz wykazuje warianty niebezpiecznych grup produktów. W treści, w osiągalnie najprostszy sposób opisana została podstawowa, konieczna i możliwie najmocniej aktualna aktualnie, wiedza na temat żywności i potrzeb ludzkiego organizmu w tym zakresie. Intencją autora było nie tylko podanie koniecznych informacji o odżywianiu,z reguły wykazanie przy pomocy zamieszczonych przykładów i analiz, iż stosując wyłącznie właściwą dietę możemy zaopatrzyć organizm we wszystkie konieczne mu do zachowania długiego zdrowia komponenty. Zamieszczona w książce dieta powinna stać się podstawowym kierunkowskazem sposobu odżywiania w większości domów. Nie wymaga ona radykalnych zmian w sposobie przygotowywania posiłków i uzupełniania komponentów,została poprzez autora w pełni uzasadniona za pomocą zamieszczonych obliczeń.

Książka przydać się powinna osobom poszukującym sposobu na zdrowe odchudzanie, a także jest potrzebna dla wszelkich zainteresowanych zdrowym trybem życia.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.