Menu

Jak Jeść by Zdrowo Żyć. Wydanie II - Robert Jarząbkiewicz (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381191876 
  • Autor Robert Jarząbkiewicz 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 214 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Książka ukazuje ogromny wpływ właściwego odżywiania na zdrowie człowieka, zapoznaje i przestrzega przed złymi nawykami żywieniowymi, a także wykazuje typy niebezpiecznych grup produktów. W treści, w osiągalnie najprostszy sposób opisana została podstawowa, konieczna i osiągalnie najszczególniej aktualna aktualnie, wiedza na temat żywności i potrzeb ludzkiego organizmu w tym zakresie.

Intencją autora było nie tylko podanie koniecznych informacji o odżywianiu,typowo wykazanie przy pomocy zamieszczonych przykładów i analiz, iż stosując jedynie właściwą dietę możemy zaopatrzyć organizm we wszystkie potrzebne mu do zachowania długiego zdrowia elementy.

Zamieszczona w książce dieta powinna stać się podstawowym kierunkowskazem sposobu odżywiania w większości domów. Nie wymaga ona radykalnych zmian w sposobie przygotowywania posiłków i uzupełniania komponentów, lecz została przez autora w pełni uzasadniona przy pomocy zamieszczonych obliczeń.

Książka przydać się powinna osobom poszukującym sposobu na zdrowe odchudzanie i jest potrzebna dla wszelkich zainteresowanych zdrowym trybem życia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.