Menu

Jak leczyć osteoporozę - Jarosław Niebrzydowski

Cechy produktu

  • ISBN 9788379006663 
  • Autor Jarosław Niebrzydowski 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 59 
  • Rok wydania 2016 

Opis

"
„Jak leczyć osteoporozę” dr Jarosława Niebrzydowskiego to poradnik prezentujący najnowsze zasady progresywnania i leczenia tej choroby.

Osteoporoza jest schorzeniem znamionującym się postępującym ubytkiem masy kostnej, osłabieniem jej struktury i zwiększoną podatnością na złamania. Choroba nazywana jest cichym złodziejem kości, gdyż głównie przebiega bezobjawowo do momentu wystąpienia złamania. Na ogół do złamania kości dochodzi przy niewielkim urazie.

Ten poradnik w sposób wydawałoby się, iż wręcz niemożliwy wykłada jasno i prosto wszystkie tajniki leczenia osteoporozy. Mieści szczególnie dużo ważnych wskazówek przydatne jednocześnie dla chorych i członków ich rodzin i zapewne także dla lekarzy rodzinnych i specjalistów z innych dziedzin medycyny. Autor podpowiada jak stosować inne środki, o których nie uzyskamy danych od większości lekarzy.

Dla tych osób, które czytały już poradnik doktora „Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów” nie będzie zaskoczeniem sposób, w jaki Autor opisuje szczegółowo zasady nowoczesnania i leczenie tej choroby. Czytając już drugi poradnik odnosi się wrażenie, iż otrzymaliśmy coś na podobieństwo „książki kucharskiej”, w której zawarte są wszelkie wskazówki, żeby jak najszybciej i najskuteczniej pozbyć się osteoporozy.
"


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.