Menu

Jak pisać na blog ekspercki, by inni chcieli to czytać? - Krystyna Bezubik (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378599364 
  • Autor Krystyna Bezubik 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo e-bookowo 
  • Ilość stron 90 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Czy chciałabyś usłyszeć od swego klienta, iż chce z Tobą pracować, bo Twoja strona internetowa zrobiła na nim lepsze wrażenie niżeli strony internetowe Twojej konkurencji? Albo że czyta artykuły na Twoim blogu i dają mu one do myślenia? Albo że treści, które zamieszczasz, sprawiły, iż Ci zaufał i zdecydował się na kontakt osobisty? Tak, wspaniale wiesz, iż prowadząc blog:– zbudujesz w sieci eksponującą się markę i wystąpisz w charakterze ekspertki (eksperta);– zdobędziesz zaufanie klientów;– dasz poznać siebie i swoje wartości potencjalnym klientom;– dotrzesz do osób, które będą chciały rozwijać się razem z Tobą.

"Jak pisać na blog ekspercki, aby inni chcieli to czytać" to kurs online w formie e-booka. Dzięki niemu: – stworzysz podstawy marketingowe, które pozwolą Ci prowadzić blog, na którym będziesz zarabiać: – określisz, kim posiadają być Twoi czytelnicy,– sprecyzujesz tematykę, o której z przyjemnością będziesz pisać;– dowiesz się, skąd czerpać inspirację i pomysły na wpisy,za każdym razem mieć o czym pisać; – przełamiesz blokady, które powstrzymują Cię przed pisaniem: – strach przed krytyką i hejtem,– brak czasu na pisanie,– zwiększysz swoją motywację do pisania; – poznasz najważniejsze zasady prowadzenia bloga i tworzenia artykułów internetowych: – jak pisać przyciągające uwagę tytuły (na blog i do newslettera),– jak utrzymać uwagę czytelnika przy długim tekście,– jak pisać w interesujący przyciągający sposób o trudnych tematach (elementy storytellingu), – otrzymasz wskazówki na temat promowania swojej strony, dopełniania słów kluczowych i poruszania się w social media; Przekonasz się, iż możesz prowadzić interesujący blog, dzięki któremu pozyskasz nowych klientów.

A najczęściej dowiesz się, jak pisać, żeby inni chcieli to czytać. Jak pisać, by prowadzenie bloga, newslettera, fanpage’a przełożyło się na Twój plan marketingowy. Kurs w formie e-booka to: - wiedza merytoryczna, - szereg użytecznych ćwiczeń, - nagrania audio, - dostęp do nagrania webinaru "Jak z sukcesem pisać na blog".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.