Menu

Jak poprawić jakość swojego życia. 10 kroków do szczęścia

Cechy produktu

  • ISBN 9788328358300 
  • Autor Dale Carnegie 
  • Wydawnictwo Sensus 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Istnieją szczęśliwcy, którzy wiodą genialne życie. Przyciągają innych urokiem osobistym, są pogodni, promienni, ekspresowo zjednują sobie ludzi. Cieszą się popularnością, a ich kariery ekspresowo się rozwijają.

Wydaje się, iż jak magnes przyciągają powodzenie i pozytywne relacje -mają w życiu prawdziwe szczęście. Dzieje się tak w pokaźnej mierze dlatego, iż wywierają na innych odpowiednie wrażenie.Ta książka przekona Cię, iż wypracowanie silnej i magnetycznej osobowości jest realne.

odnajdziesz tu 10 kroków, dzięki którym nauczysz się łatwo zjednywać sobie ludzi i wzmocnisz siłę charakteru, aby wreszcie poczuć swoją sprawczą moc. Dowiesz się, jakie techniki pomogą Ci wkrótce stać się ciepłą, kontaktową i otwartą osobą - na szczęście te właściwości nie muszą być wrodzone: można je w sobie wyćwiczyć!

Sięgnij po tę inspirującą książkę, aby wkroczyć na ścieżkę, która zaprowadziła do sukcesu, szczęścia i bogactwa miliony ludzi studiujących nauki Dale'a Carnegiego.Postaw pierwsze kroki na drodze do szczęśliwszego życia:pokochaj siebie i traktuj innych korzystniewyznaczaj realne cele i pokonaj zmartwienianaucz się słuchać i mów z przekonaniemutrzymuj dobre relacje i bądź prawdziwym liderempomagaj innym w odnoszeniu sukcesu i żyj w harmonii!Wyjdź z inicjatywą, a nikt Ci się nie oprze!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.