Menu

Jak sprzedawać, żeby chcieli kupować - dale carnegie &, associates

Cechy produktu

  • ISBN 9788328371774 
  • Autor Dale Carnegie Amp 
  • Wydawnictwo Sensus 
  • Ilość stron 232 
  • Rok wydania 2020 

Opis

W tym samym roku, w którym Titanic zderzył się z górą lodową, Dale Carnegie zaczął prowadzić zajęcia z wystąpień publicznych na nowojorskim Harlemie. Obydwa te wydarzenia wywarły wpływ na losy wielu ludzi.

Dziś tragiczny rejs Titanica jest zaledwie jedną z wielu historii z przeszłości, a książki Carnegiego w dalszym ciągu "pomagają innym uświadomić sobie własne ukryte moce" i usprawniają nadawanie życiu sensu.

Dotyczy to także sfery biznesowej, zwłaszcza sprzedaży. Bo przecież bez prawidłowej sprzedaży sukces przedsiębiorstwa stoi pod znakiem zapytania.Dzięki tej książce przyswoisz nieśmiertelny model sprzedaży opracowany przez amerykańskiego pisarza.

Zaczniesz stosować zasady, które sprawdzają się nie tylko w działalności biznesowej, lecz i w życiu osobistym. Zrozumiesz, dlaczego tak ważne są relacje z klientem i będziesz nimi efektywnie zarządzać. Nabędziesz kompetencji niezbędnych na każdym etapie transakcji, by zyskać zaufanie i szacunek partnerów w biznesie.

Rozwiniesz umiejętności wpływania na nabywców, rozumienia ich oraz wykorzystywania sprawdzonych zasad rządzących więziami międzyludzkimi. W tej książce wyniki odkrywczych badań naukowych przeplatają się z doświadczeniami najlepszych praktyków.

w efekcie lektury zwiększysz zyski ze swojej sprzedaży i... Staniesz się spełnioną, szczęśliwą osobą!Poznaj i stosuj złote zasady Dale'a Carnegiego:zadbaj o zaufanie w relacjach z innymiprzekonuj innych do swojego sposobu myśleniabądź lideremspraw, by inni z przyjemnością robili to, czego oczekujesz!O autorzeDale Carnegie (1888 – 1955) był amerykańskim pisarzem, pionierem w dziedzinie samorozwoju i umiejętności interpersonalnych.

Urodził się w biednej farmerskiej rodzinie. Stał się popularny po opublikowaniu w 1936 roku swej pierwszej książki, kultowej dziś pozycji Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. W wielu krajach jest uważany za jednego z najważniejszych twórców książek ułatwiających rozwój osobisty i świadome budowanie kariery.W ciągu dwóch miesięcy można pozyskać więcej klientów, po prostu atrakcyjn się innymi ludźmi, niżeli w ciągu dwóch lat próbując zainteresować innych sobą!Dale Carnegie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.