Menu

Jak to ogarnąć? praktyczny poradnik zarządzania.. - agnieszka stefaniuk

Cechy produktu

  • ISBN 9788324060924 
  • Autor Agnieszka Stefaniuk 
  • Wydawnictwo Znak 
  • Ilość stron 288 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Rodzina to drużyna?Jak ty to ogarniasz?? Takie pytanie często słyszę od ludzi, gdy orientują się, ile właściwie mam dzieci. Małżeństwo, praca zawodowa, obowiązki domowe, no i te dzieci? tyle dzieci??Jak się tym zająć, aby nie zwariować?? Jestem pracującą zawodowo mamą czterech synów i trzech córek, byłam członkiem rady zarządzającej szkołą i prowadzę szkolenia o godzeniu pracy zawodowej z życiem rodzinnym w ramach mojego autorskiego programu mentoringowego dla mam.

mnóstwo sytuacji w życiu mnie zaskakiwało, opieka nad dziećmi niejednokrotnie zmuszała do wymyślania kreatywnych rozwiązań, a chwilami traciłam nawet grunt pod nogami. Bez dwóch zdań nie jestem mamą znakomitą. Może właśnie dlatego jestem przekonana, iż w tej książce wyszukasz historie, w których łatwo się odnajdziesz.

Przecież niezależnie od tego, ile dzieci wychowuje, tysiące pań w Polsce codziennie zadaje sobie to samo co ja pytanie: jak to ogarnąć? przez lata opracowałam mocne sposoby pomagające mi poukładać wszystko, co się dzieje w mojej głowie i rodzinie.

minimalne, ale świadome działania, które mogą spowodować w domu duże zmiany. Narzędzia, którymi dzisiaj chciałabym się z Tobą podzielić. Dzięki nim moja rodzina zaczęła współpracować, opanowałam konflikty między rodzeństwem, nauczyłam dzieci bez marudzenia wykonywać domowe obowiązki i udało mi się stworzyć nie obóz wojskowy, ale pełen miłości i radości dom, w którym cenimy nawzajem swoją indywidualność.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak to zrobiłam i jak stworzyć szczęśliwą rodzinę, nie rezygnując ze spełniania się w życiu zawodowym, ta książka jest dla Ciebie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.