Menu

Jak ułożyć swoje życie finansowe - Mariusz Sander (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381190992 
  • Autor Mariusz Sander 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 168 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Wiedzy związanej z obszarem finansów nie przekazano nam w szkole. Niektórzy uparcie wierzą, że jakimś przedziwnym sposobem zrodzi się ona w ich głowie sama i nie podejmują żadnych wysiłków, by ją zdobyć. Jednak autor chce przekazać ludziom jak najwięcej informacji, których nie dostanie się w szkole. W swym poradniku „Jak ułożyć swoje życie finansowe” krok po kroku, w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnia jak zbudować finansową przyszłość, jakie podjąć decyzje, kiedy dostajesz pieniądze do ręki.

To klarowny poradnik, który obnaża niedoskonałości systemu edukacji, a także uzmysławia brak edukacji w zakresie finansów na poziomie jednocześnie szkolnym, jak i w domu. Prezentuje, w jaki sposób powinniśmy uczyć dzieci finansowej inteligencji, już od najmłodszych lat, jak czerpać z pozytywnych przykładów innych ludzi, którzy odważyli się być bogaci i jakie dzisiaj posiadają z tego profity. To lektura obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy chcą być w końcu bogaci! Mariusz Sander nie da ci gotowej recepty na sukces, lecz pomoże ci zrobić pierwszy krok w dążeniu do realizacji marzenia o byciu bogatym! Kiedy dowiesz się, czym jest finansowa wolność, nie będziesz mógł uwierzyć, iż kiedyś żyłeś i myślałeś inaczej. Sukces w finansach nie zależy tylko od szczęścia. To ciężka praca,również odpowiednie nastawienie i predyspozycje psychiczne, bowiem „bieda i zasobność są stanem umysłu”.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.