Menu

Jak zerwać ze swoim smartfonem - Catherine Price (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381104371 
  • Autor Catherine Price 
  • Wydawnictwo Sonia Draga 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Pełna sprawdzonych sposobów i funkcjonalnych wskazówek, książka ta jest koniecznym, odmieniającym życie przewodnikiem dla każdego posiadacza smartfona

dzisiaj większości z nas trudno zjeść posiłek, a choćby przejechać kilka pięter windą bez wyciągania telefonu. Jednak najnowsze badania dowodzą, iż spędzanie zbyt długiego czasu z komórką w ręce wpływa na zdolność tworzenia nowych wspomnień, kontemplacji, skupienia i przyswajania czytanych treści. Równocześnie hormony wydzielane na dźwięk dzwonka telefonu lub wibracji unosiją poziom naszego stresu i są oznaką uzależnienia. W książce Jak zerwać ze swoim telefonem Catherine Price analizuje wpływ bezustannego korzystania ze smartfonów na mózg, ciało, relacje i po prostu społeczeństwo. Następnie przeprowadza czytelnika poprzez okres „zerwania", pomagając wyodrębnić cele i priorytety, zrobić porządek w aplikacjach, ograniczyć ilość e-maili i odpocząć od technice. W końcu demonstruje, jak stworzyć nowy, zdrowszy związek z telefonem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.