Menu

Jak zerwać ze swoim smartfonem - ebook

Opis

Pełna sprawdzonych sposobów i poręcznych wskazówek, książka ta jest potrzebnym, odmieniającym życie przewodnikiem dla każdego posiadacza smartfona

dzisiaj większości z nas trudno zjeść posiłek, a choćby przejechać kilka pięter windą bez wydobywania telefonu. Jednak najnowsze badania dowodzą, że spędzanie zbyt długiego czasu z komórką w ręce wpływa na zdolność tworzenia nowych wspomnień, kontemplacji, skupienia i przyswajania czytanych treści. Jednocześnie hormony wydzielane na dźwięk dzwonka telefonu lub wibracji unosiją poziom naszego stresu i są oznaką uzależnienia. W książce Jak zerwać ze swoim telefonem Catherine Price analizuje wpływ nieprzerwanego korzystania ze smartfonów na mózg, ciało, relacje i po prostu społeczeństwo. Następnie przeprowadza czytelnika poprzez okres „zerwania", pomagając wyznaczyć cele i priorytety, zrobić porządek w aplikacjach, ograniczyć liczba e-maili i odpocząć od technice. W końcu demonstruje, jak stworzyć nowy, zdrowszy związek z telefonem.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.