Menu

Jak zostać skutecznym przywódcą i polepszyć jakość życia

Cechy produktu

  • ISBN 9788328358317 
  • Autor Dale Carnegie 
  • Wydawnictwo Sensus 
  • Rok wydania 2019 

Opis

"Aby realizować cele organizacji, trzeba być prawdziwym liderem, który wskazuje kierunek, motywuje i służy współpracownikom radą i wsparciem. Odnalezienie równowagi pomiędzy przywództwem a zarządzaniem, ludźmi a procesem, jest jednym z warunków odniesienia zawodowego sukcesu.

Inny to umiejętność wyrażania - w odpowiedni sposób i w odpowiednim czasie - sprawiedliwości, konsekwencji czy istotnieści. Nieporadność w kierowaniu zespołem ekspresowo odbije się na skuteczności i lojalności nie tylko pracowników, ale też klientów.Ta książka jest kultowym podręcznikiem dla każdego, kto chce doskonalić swój styl przywództwa.

Odniesiono się w niej do wszystkich kluczowych problemów, z jakimi muszą się zmierzyć liderzy, aby pomyślnie zrealizować swoją misję przywódcy. Opisano tu najróżniejsze style kierowania i w transparentny sposób wyszczególniono ich wady i atuty.

Przedstawiono produktywne strategie rozwiązywania najczęstszych problemów, a także wskazówki, jak rozszerzyć sprawność, poprawić nastawienie zespołu i stworzyć warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu. Mimo upływu lat przesłanie zawarte w tej publikacji pozostaje aktualne i inspiruje kolejne pokolenia liderów, kierowników i przywódców.Dzięki tej książce dowiesz się, jak: sprostać zmieniającym się wymaganiom wobec przywództwa stworzyć wizję i podzielić się nią z innymi znaleźć równowagę między koncentracją na pracownikach a koncentracją na procesie znaleźć równowagę pomiędzy motywacją a odpowiedzialnością poradzić sobie z konfliktem i negatywnym nastawieniemPrawdziwy przywódca służy swym podwładnym!"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.