Menu

Jak zyskać satysfakcję i wzbogacić swoje życie

Cechy produktu

  • ISBN 9788328358256 
  • Autor Dale Carnegie 
  • Wydawnictwo Sensus 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Niemal każdy marzy o ciekawszej egzystencji. Zwłaszcza jeśli wiedzie monotonne i bezbarwne życie, spędza lata w męczącej pracy, która nie daje satysfakcji, i przeznacza wolny czas na czynności nieprzynoszące ani zadowolenia, ani lepszego samopoczucia.

najczęściej o swoje niepowodzenia obwinia przeszłość, niepełne wykształcenie, brak pieniędzy, niesprzyjające warunki zewnętrzne, własny wygląd czy również brak talentów i kompetencji. Oczywiście, człowiek nie może wszelkiego odmienić i nagiąć wszechświata do swoich życzeń.

Ma jednak w rękach solidne narzędzie - wystarczy, iż zmieni podejście do życia!Dzięki tej książce zrozumiesz, ile zależy od wzięcia odpowiedzialności za swoje podejście do życia. Poznasz przyczyny, dlaczego ludzie wpadają w pułapki niesatysfakcjonującej, męczącej egzystencji.

znajdziesz także garść wskazówek, które pomogą Ci sprostać wyzwaniu, jakim jest zmiana nastawienia do życia. Dowiesz się, jak pielęgnować pewność siebie, entuzjazm i odwagę. Nauczysz się radzić sobie z niepowodzeniami i odbudowywać własne morale po porażce.

Skorzystaj z zawartych tu poręcznych porad, żeby się przekonać, jak nadzwyczajnie jest decydować o swoim sukcesie i odnaleźć w życiu źródła satysfakcji, szczęścia i bogactwa!Najważniejsze zagadnienia:kształtowanie pewności siebiewyznaczanie celów i planowaniezarządzanie własnym wizerunkiem jako człowieka sukcesurozwijanie w sobie odwagi i pozytywnej motywacjiminimalizowanie ryzyka porażki i uczenie się na błędachWkładaj serce w to, co myślisz i robisz!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.