Menu

Jeszcze raz, Nataszo

Cechy produktu

  • ISBN 9788379762040 
  • Autor Karolina Wilczyńska 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Ilość stron 226 
  • Rok wydania 2014 
  • Tematyka romanse i obyczajowe 

Opis

Kojąca książka, która rozgrzeje serce każdej kobiety.

Natasza miała wszystko: kochającego męża, atrakcyjny dom, piękną karierę i własną agencję reklamową. Życie Nataszy wielu osobom mogłoby wydać się perfekcyjne i takie właśnie było… Do czasu.

Jeszcze raz, Nataszo to opowieść o kobiecie, która kochała zbyt potężnie. Swojego odbicia i akceptacji szukała w oczach ukochanego. Dzisiaj musi iść przez życie sama. Czy odnajdzie utracone szczęście i spokój?

„Każdy związek to nieprzerwane pole walki. A walka staje się bezpardonowa, kiedy małżeństwo po 18 latach przechodzi do historii. Czy Natasza, bohaterka książki odnajdzie siebie, czy zatraci się w rozpamiętywaniu, wspominaniu tego, co było złe? Na te pytania odpowiada nieprzeciętna książka Karoliny Wilczyńskiej.”

Ałbena Grabowska

„oglądając obrazki z życia młodej kobiety sukcesu, znajdujemy cząstki własnej historii, własnych oczekiwań, dążeń i dylematów. Przywołujemy w pamięci własne zdjęcia z tamtych lat. W końcu tak sporo łączy nas – kobiety. Czy uda się naprawić błędy i odnaleźć utracone nadzieje? za każdym razem jest czas, by wszystko zmienić. Chciałoby się rzec, do dzieła Nataszo! I czekać na dalszą część tej historii, która przeczytana jednym tchem kończy się zbyt szybko.”

Monika Kuszyńska

„Wiem, iż jeszcze nie raz powiem sama sobie „spróbuj jeszcze raz”. Przypomnę sobie Nataszę. Przypomnę swoje własne życie. Mam nadzieję że tysiące innych ludzi przeczyta opowieść Nataszy i świadomie, z namysłem będzie sobie powtarzać „spróbuj jeszcze raz…”. Przeczytajcie. Polecam wszystkim.”

Ilona Felicjańska


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.