Menu

Jezioro Ciszy. Inni

Cechy produktu

  • ISBN 9788366328037 
  • Autor Anne Bishop 
  • Wydawnictwo Initium 
  • Ilość stron 478 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Anne Bishop wraca do świata Innych – bestselerowej kolekcji docenionej przez „The New York Times”!W ramach ugody rozwodowej Vicki DeVine przejmuje stary ośrodek nad Jeziorem Ciszy w miasteczku, które nie jest kontrolowane przez ludzi.

Miejsca takie jak Sprężynowo nie są oddzielone od terenów Innych - dominujących drapieżników, które rządzą większością lądu i wszystkimi akwenami na świecie. A kiedy nie ma granic, nigdy nie wiadomo, co cię obserwuje… Vicki ma nadzieję na rozpoczęcie nowego życia, jednak gdy Aggie Wrona – jej zmiennokształtna lokatorka – znajduje martwego człowieka, zaczynają się problemy.

Śledczy chcą zrzucić na Vicki winę za śmierć pana, lecz dowody jednoznacznie wskazują na to, że zabiła go siła inna niżeli ludzka. Czy Vicki i jej przyjaciele znajdą odpowiedzi na nawarstwiające się pytania? Jedno jest pewne - by przeżyć, będą musieli poświęcić wszystko, co mają.Na terytorium kontrolowanym przez Innych – wampiry, zmiennokształtnych i jeszcze bardziej śmiercionośne istoty paranormalne – ludzkie prawa nie obowiązują.

I ludzie nigdy, przenigdy nie powinni o tym zapominać…„Uwielbiam, uwielbiam Jezioro Ciszy. Wszystko, co napisze Anne Bishop, trafia na moją półkę z książkami”.– Patricia Briggs, „The New York Times” „Książki Anne Bishop w sposób niezrównany łączą humor i dreszcz grozy.

Jej świat jest zdumiewająco oryginalny”– Charlaine Harris, „The New York Times” Niezależna powieść ze świata Innych, nie wymaga znajomości poprzednich tomów linii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.