Menu

Kepusie, Tom III.

Cechy produktu

  • ISBN 9788363783976 
  • Autor Adrian Widram 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo e-bookowo 
  • Ilość stron 126 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Kolejna historia z Kepusiami w roli głównej. Trzecia część opowiada o eksploracji kosmosu, możliwościach nad wyraz uzdolnionych technicznie kotów, o tym, kogo spotkali podczas swoich podróży od planety do planety i jakie napotykali przeszkody.

Według autora kosmos jest do zdobycia, wyłącznie trzeba dysponować odpowiednią wiedzą i techniką. Kepusie wszystko to mają, są o niemało bardziej rozwinięci technologicznie od ludzi. Choćby skok w nadprzestrzeń (AsU) to dla nich pestka. Żyją tysiące lat i lubią ciepłe mleko, kawę soar, pączki, łasuchują, lubią się wylegiwać i nigdzie nie spieszyć.

Po opuszczeniu ich macierzystej planety Koto, która pozostała unicestwiona poprzez nagłe zderzenie ich własnych słońc, i po długiej, męczącej podróży trafili na swoją kolejną, podobną do Koto, planetę o nazwie Wena. Nie osiedli na laurach. Nadal poszukują innych przychylnych planet i cywilizacji. I to nie tylko w ramach swojej galaktyki gwiezdnej.

W życiu pomagają im automaty, Heksany, które zastali na Wenie i których nisko rozwinięta cywilizacja pozwoliła na ich kolonizację, z czego Kepusie skorzystali.

Cała historia zawarta jest w tomach I, II i obecnie III. Autor bez dwóch zdań ma jeszcze w zanadrzu dalsze dzieje tych sympatycznych kotów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.