Menu

Klinika Pana B.

Cechy produktu

  • ISBN 9788379425334 
  • Autor Sara Leiss 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 308 
  • Rok wydania 2015 

Opis

POWIADAJĄ, iż JEŚLI POSTRADAŁEŚ ZMYSŁY,
TO POWINIENEŚ ICH SZUKAĆ W DOMU WARIATÓW.

Zrządzenie opatrzności kieruje M., młodego, zagubionego we współczesnej rzeczywistości lekarza, do enigmatycznej kliniki. Złośliwy, lecz zbójecko inteligentny karzeł, Księżycowy Kot i Trzy Cnoty Boskie to tylko śladowa część ekipy, z którą przyjdzie mu się zmierzyć. W tytułowym ośrodku pacjenci i terapeuci często zamieniają się rolami, a odpowiedzialny za cały ten burdel jest... No właśnie, kto?

Czy wrony jedzą kasztany? Jakie prawdy życiowe może zdradzić pająk pomieszkujący w twojej łazience? Czy warto kraść gołębie sąsiadowi i czy to prawda, iż Anioł Stróż ma w nosie pierze? Na te i inne, istotnie trudniejsze pytania, będzie musiał znaleźć odpowiedzi główny bohater tej zabawnej książki.

„Klinika mężczyzny B.” to utrzymana w surrealistycznym klimacie, wielowarstwowa i kontrowersyjna powieść, na pograniczu kilku gatunków. W dowcipny i inteligentny sposób podnosi pokaźne kwestie, odwołując się do nieśmiertelnych dylematów. Budzi nadzieje i niepokoi.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.