Menu

Klub Samobójców

Cechy produktu

  • ISBN 9788366234284 
  • Autor Rachel Heng 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 408 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Futurystyczna wizja świata, w którym śmierć jest towarem ekskluzywnym

W niedalekiej przyszłości technika i medycyna są tak nowoczesne,proponują ludziom szansę bycia nieprzemijalnym. Jednak wieczne życie zarezerwowano tylko dla wybranych, którzy spełniają określone wymogi.

Lea to 100-letnia, wspaniała pod względem genetycznym i perfekcyjnie zdrowa, dziewczyna, która dla innych jest uosobieniem marzeń o ponadczasowości. Kiedy przypadkowo spotyka na ulicy ojca, którego nie widziała od 88 lat, po raz pierwszy od dawna ma do czynienia ze śmiercią.

Okazuje się, iż ślady ojca prowadzą do Klubu Samobójców – zagadkowej organizacji, która działała jako grupa aktywistów. Dzisiaj państwo określa ich mianem terrorystów zagrażających genialnemu porządkowi. Pomimo tego Lea decyduje się nawiązać z nimi kontakt.

W świecie, w którym władza obiecuje życie wieczne, nieodgadniony Klub Samobójców daje nadzieję na wieczny spoczynek

__

O autorce

Rachel Heng — urodziła się i wychowała w Singapurze. Wielokrotnie doceniana za swoją twórczość, publikuje opowiadania na łamach m.in. „The Offing” i „Prairie Schooner”. Prawa do wydania jej pierwszej książki Klub Samobójców pozostały sprzedane do prawie dziesięciu krajów. Rachel obecnie mieszka i studiuje w Austin.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.