Menu

Klucz francuski

Cechy produktu

  • ISBN 9788381464611 
  • Autor Joanna Nojszewska 
  • Wydawnictwo STORYBOX 
  • Rok wydania 2020 

Opis

W trzynastu luksusowych i równocześnie zabawnych wywiadach o francuskim stylu opowiadają znani Polacy zakochani we Francji i Francuzi zakochani w Polsce.Autorka tej książki została uwiedziona. Winowajca: znany francuski styl, ale Joanna Nojszewska znalazła innych „poszkodowanych” i razem rozpracowali, na czym on polega.

O najważniejszym francuskim towarze eksportowym mówią Polacy zakochani we Francji i – dla kontrapunktu – Francuzi zakochani w Polsce. Gośćmi są pomiędzy innymi: Andrzej Seweryn, Andrzej Chyra, Marek Bieńczyk, Paulina Młynarska, a także Maciej Zień.

Moda, kino, wino, muzyka, kulinaria, uciechy codzienności, nigdy niepublikowane wspomnienia i anegdoty, czyli trzynaście apetycznych wywiadów, w przerwach zaś – frywolitki – mniej lub bardziej frywolne skojarzenia, które za bardzo nie odbiegają od tematu głównego (zostanie m.in.

rozwiązana zagadka słynnych francuskich piżam). A dla poręcznych – funkcjonalne francuskie adresy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.