Menu

Kocham Cię mamo - ebook

Opis

„Kocham Cię Mamo" Justyny Eweliny Depty to powieść psychologiczna, która od początku trzyma czytelnika w napięciu i ciekawości.

To historia dziewczyny, później kobiety, począwszy od okresu bezkompromisowego i purytańskiego wychowania w domu rodzinnym, poprzez burzliwą i całkowitą zaskoczenia dorosłość, kończąc wraz ze śmiercią głównej bohaterki – Karoliny Masłowieckiej. Choć w pewnej mierze autorka już na etapie rozwoju akcji, a choćby w samym tytule zdradza realne potencjalne wydarzenia, to jednak ich ciekawość, prawdopodobne okoliczności i rozwój losów głównych bohaterów są na tyle zagadkowe, iż trudno oderwać się od kontynuacji lektury. A znajdujemy w niej prawdziwą ucztę dla osób żądnych emocjonalnych wrażeń i wzruszeń – krzywdę, opór, zauroczenie, dojrzałą miłość, duchowe oddanie, wiarę, akceptację bólu i cierpienia, jak i radość i apoteoza życia. Ale to, co zasługuje na największy zachwyt i szacunek to samo zakończenie – prawdziwy majstersztyk.

To książka o miłości jak i o umiejętności prawdziwego przebaczania.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.