Menu

Kociarz

Cechy produktu

  • ISBN 9788328707801 
  • Autor Kristen Roupenian 
  • Wydawnictwo Muza 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2019 

Opis

"Kociarz" został przeczytany na stronach "New Yorkera" rekordowe dwa miliony razy, stając się najpopularniejszą opowieścią zamieszczoną w tym prestiżowym magazynie. Opowiadanie dało początek zbiorowi, który lubiano za najważniejsze amerykańskie wydarzenie literackie roku.

To prawdziwa proza XXI wieku, która w ciągu zaledwie jednej nocy została największym wiralowym fenomenem literackim w historii. To realizm magiczny w dobie mediów społecznościowych. To portret pokolenia w skondensowanej formie."Kociarz" to dwanaście opowiadań składających się w panoramę naszych czasów.

To opowieści o pożądaniu i wstręcie, seksie i samotności, zagubieniu i poczuciu winy w erze Instagrama, Tindera i #MeToo. To literatura surowa, choć – paradoksalnie – napisana z rozmachem. Właśnie dlatego stała się najpopularniejszym wiralowym tekstem literackim XXI wieku i zdobyła dwa miliony czytelników w internecie.

Teksty wywołują niemało emocji: fascynują i odstręczają, oburzają i podniecają, przerażają i zniewalają, nie pozostawiając miejsca na obojętność."Przenikliwa i idealnie surowa".The New York Times"doskonała do książkowych dyskusji przy winie".Vogue"Magiczny realizm ociera się o całkowitą fantazję".The Independent

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.