Menu

Koham Cieu - Agnieszka Cichocka (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381473033 
  • Autor Agnieszka Cichocka 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 268 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Ada większość wolnego czasu spędza na portalu internetowym, gdzie poznaje ludzi z całego świata. Setki niezwykłych opowieści, emocji i dylematów fascynują ją tak niezwykle, jakby rozgrywały się tuż obok niej.

A wśród tych wszystkich ludzkich historii pojawia się jedna, nieszablonowa, która już wkrótce stanie się dla niej najważniejsza... Czy wirtualna znajomość z Hindusem o imieniu Rajesh będzie dla Ady początkiem prawdziwej, głębokiej relacji? I czy to w ogóle realne: zakochać się w kimś, mimo że nigdy się go nie spotkało?„Koham cieu” to zabawna, szczera do granic przyzwoitości opowieść o tym, iż w wirtualnym świecie można znaleźć o mnóstwo więcej pozytywnych emocji, aniżeli mogłoby się wydawać – trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać!Kiedy otwierałam wiadomość, zauważyłam, iż nadawca ma na imię Rajesh.

Wcześniej jakoś nie wpadło mi to w oko.– Mogę ci zadać jedno pytanie, friend? – zapytał bez ogródek.– Yeeeesss… – odburknęłam, bo akurat trzymałam w rękach nożyczki i przycinałam gumki pieczątek, aby pasowały na automaty stemplarskie.– Will you marry me?– Że… co…?– Wyjdź za mnie – powtórzył.Tak po prostu…

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.