Menu

Kolekcjoner kości

Cechy produktu

  • ISBN 9788381237581 
  • Autor Jeffrey Deaver 
  • Wydawnictwo Prószyński Media 
  • Ilość stron 376 

Opis

W Nowym Jorku giną ludzie. Do czasu, aż są to bezdomni, policja działa dosyć opieszale, gdy jednak ofiarą szaleńca padają tak zwani praworządni obywatele, wybucha panika. Morderca pozostaje nieuchwytny. W tej sytuacji może pomóc tylko jeden człowiek, Lincoln Rhyme - atrakcyjny kryminalistyk, znany czytelnikom z powieści „Tańczący Trumniarz”.

Sparaliżowany Rhyme wraz z detektyw Amelią Sachs podejmują śledztwo. Zabójca prowadzi z nimi swoistą grę, podrzucając dane, które mają wyodrębnić miejsce ukrycia następnej ofiary. Inicjuje się wyścig z czasem, a jego stawką jest ludzkie życie.

„Kolekcjoner Kości” to pełna napięcia i grozy bestsellerowa powieść Jeffery'ego Deavera, na której oparto scenariusz perfekcyjnego thrillera pod tym samym tytułem.

Jeffery Deaver: autor ponad dwudziestu thrillerów psychologicznych. Z wykształcenia dziennikarz i prawnik. Poprzez kilka lat współpracował z dziennikami „New York Times” i „Wall Street Journal”. Był także doradcą prawnym jednej z pokaźniejszych firm na Wall Street. Zaliczany jest do grona najistotniej poczytnych i nagradzanych pisarzy amerykańskich, mnóstwo z jego powieści doczekało się ekranizacji, były także tłumaczone na kilkadziesiąt języków. Światową sławę przyniósł mu "Kolekcjoner Kości" - pierwsza powieść, w której pojawiła się para detektywów: Lincoln Rhyme i Amelia Sachs.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.