Menu

Kolizja (Outliersi #3)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380153592 
  • Autor Kimberly McCreight 
  • Wydawnictwo Czarna Owca 
  • Ilość stron 376 

Opis

Długo wyczekiwana ostatnia część trylogii Kimberly McCreight o Outliersach.

Wylie nareszcie uwolniła się z ośrodka zamkniętego. Jednak to nie oznacza, że niebezpieczeństwo już jej nie grozi. Chciałaby zapomnieć o wszystkim i wrócić do normalnego życia. Równocześnie zdaje sobie sprawę, iż prawdziwa wolność wymaga odkrycia, kto i dlaczego obrał za cel dziewczęta obdarzone darem, który ona ponadto posiada…

Jak dotąd natrafiła jedynie na kilka słabych tropów, a grono jej sojuszników jest nieliczne. Mimo to Wylie zabiera się za odkrycie prawdy. Wkrótce rozpoczyna odkopywać dawne tajemnice i coraz głębiej pogrąża się w spisek, którego rozmiarów nawet sobie nie wyobrażała. Im bardziej zbliża się do odkrycia prawdy, tym większe niebezpieczeństwo czyha na nią i jej przyjaciółki. Czy ci, którzy pragną je uciszyć zrobią to na korzystne?

Wylie odkrywa, że w obliczu zagrożeń walka o siebie i swoje przekonania nabiera większej wagi, aniżeli mogła się spodziewać. Najkorzystniejszym orężem w owej walce okazuje się zaufanie samej sobie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.