Menu

Kot w domu. Instrukcja obsługi

Cechy produktu

  • ISBN 9788381510134 
  • Autor Barbara Sieradzan 
  • Wydawnictwo RM 
  • Ilość stron 160 
  • Rok wydania 2019 

Opis

To nie jest poradnik o wychowywaniu kota. To jest książka o tym, jak go nie wychowywać, ponieważ wychowywanie tego czworonoga nie ma żadnego sensu. To poradnik o tym, jak zrozumieć kota i umieć się z nim dogadać ku obopólnej korzyści.Zastanawiasz się nad adopcją kota, lecz nie wiesz, jak się do tego zabrać? Albo może masz już jednego, dwa… czy znikome stado w domu i zastanawiasz się, jak poradzić sobie z podawaniem leków, wyjściami do weterynarza czy drapaniem tapicerki? A może po prostu chcesz lepiej zrozumieć swego kota i być dla niego lepszym opiekunem? W tej książce odszukasz propozycję rozwiązań problemów, z którymi spotyka się większość kocich opiekunów.

Barbara Sieradzan, związana z miesięcznikiem „Kocie Sprawy”, która dzieliła życie z niejednym kotem, w swojej wyjątkowo osobistej i ciepłej, a zarazem uniwersalnej pod względem problematyki książce przekazuje wiedzę i doświadczenie na temat kocich charakterów i spraw.Kot w domu to nie jest zwykły poradnik, to istotnie pouczająca opowieść o życiu z kotami, przy której będziecie się śmiać i płakać, i na pewno wyciągniecie z niej dużo kociej mądrości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.