Menu

Książeczka minimalisty. Prosty przewodnik szczęśliwego człowieka

Cechy produktu

  • ISBN 9788328353428 
  • Autor Leo Babauta 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Przestań konsumować i zacznij wreszcie żyćMasz czasami poczucie, że Twoje życie polega na zarabianiu na to,mieć więcej, tylko po to, by za chwilę wyrzucić i nabyć następne? iż Twój dom przypomina znaczny skład zbędnych rzeczy, którym kiedyś nie mogłeś się oprzeć? A to, co jest w Twojej głowie? Czy Twoje myśli nie krążą zbyt mocno wokół "mieć", choć przecież wiesz należycie, że treścią życia jest po prostu "być"?Jeśli podskórnie czujesz, iż rozbuchany konsumpcjonizm nie jest fajny, zminimalizuj go!Minimalizm niekoniecznie sprowadza się do tego,wszelkiego było mniej.

Nie jest też celem samym w sobie. Jest drogą, na której:zyskasz więcej wolności,zyskasz więcej czasu,zyskasz więcej miejsca na to, co naprawdę się liczy,będziesz mieć mniej zmartwień,będziesz posiadać więcej przyjemności,staniesz się oszczędniejszy,staniesz się bardziej przyjazny dla przyrody,staniesz się zdrowszy.Chyba warto spróbować, prawda? Zwłaszcza, że autor, sam zdeklarowany minimalista, poprowadzi Cię do swojego świata z użyciem naprawdę minimalnej liczby prostych słów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.