Menu

Kto zabił zmianę?

Cechy produktu

  • ISBN 9788380878174 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Aż 70 procent zmian w firmach kończy się porażkąKażdego dnia organizacje na całym świecie podejmują decyzje o wprowadzeniu – bywa,obfitych i kosztownych – zmian w celu poprawienia firmowego status quo.

Jednak 50 do 70 procent tych prób jest nieudanych. Niektóre zmiany giną nagle,mnóstwo umiera w cierpieniu przedłużającej się agonii, rujnującej zasoby organizacji oraz morale i energię jej członków.Kto zabija zmianę lub co przyczynia się do jej śmierci?W tym pasjonującym kryminale odnajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Głównym bohaterem jest agent Mike McNally – detektyw o stylu działania inspektora Columbo – który prowadzi śledztwo w sprawie śmierci kolejnej zmiany. Agent McNally po kolei przesłuchuje trzynastu głównych podejrzanych, między innymi krótkowzroczną menedżerkę Wiktorię Wizję, stale opieszałego kierownika Piotra Prioryteta, dyrektorkę Klarę Komunikację, której zapalenie krtani uniemożliwia porozumiewanie się, i kilka innych szemranych postaci.

Podejrzani zapewne wydają ci się znajomi i bez wątpienia odszukasz podobne osoby w swej firmie. Metoda rozwiązania zagadki poprzez McNally’ego zainspiruje cię do stania się wydajnym Agentem Zmiany w twojej organizacji.Narzędzia wspierające zmianęW przewodniku na końcu książki znajdują się wyodrębnionia, jak krok po kroku wcielić w życie nauki płynące z tej historii.

Kluczowe pytania pomogą ci ocenić jakość zmian wprowadzanych w twojej organizacji. Dowiesz się na dodatek, jakie najlepsze działania możesz podjąć, by umożliwić dokonanie pożądanej zmiany i utrzymać jej rezultaty.***wyjątkowy sposób spojrzenia na problem zmiany.

Tego dzisiaj potrzeba światu – zmiany, która będzie efektywnie przeprowadzona.Spencer Johnson, autor książki Kto zabrał mój ser? Zarządzanie zmianą nie jest przystępne. Wymaga zaangażowania, silnego przywództwa i gotowości do zmierzenia się z oporem.

Pomocne w zarządzaniu zmianą są humor i plan działania. Kto zabił zmianę? gwarantuje jedno i drugie.Betsy Myers, była dyrektor wykonawcza w Harvard’s Center for Public Leadership i dyrektor ds. Operacyjnych kampanii wyborczej Baracka ObamyInteligentny kryminał pełen trafnych spostrzeżeń.

Książkę Kto zabił zmianę? czyta się błyskawicznie – można ją skończyć w czasie dwugodzinnego lotu – ale zawarta w niej mądrość zostaje z nami o sporo dłużej. John Assaraf, współautor książki Odpowiedź. Jak stworzyć wymarzoną markę, osiągnąć niezależność finansową i przeżyć idealne życie***Ken Blachard jest autorem międzynarodowych bestsellerów i mówcą motywacyjnym, którego książki (pomiędzy innymi Nowy Jednominutowy Menedżer©, Zarządzanie przez wartości, Zespole, do dzieła!) zostały przetłumaczone na trzydzieści języków i sprzedane w ponad osiemnastu milionach egzemplarzy.

Mieszka w San Diego w Kalifornii.John Britt przez ostatnie dwadzieścia lat pomagał wielu pokaźnym organizacjom we wdrażaniu zmian. Jest wspólnikiem w firmie Mounty and Bressler, LPP, gdzie niezmiennie zajmuje się doradztwem w zakresie zarządzania zmianą.

Mieszka w Louisville w Kentucky.Judd Hoekstra jest jednym z ekspertów w zakresie przeprowadzania zmian w The Ken Blanchard Companies i współautorem programu Przeprowadzenia Ludzi poprzez Zmianę oraz współautorem książki Leading at a Higher Level.

Kieruje też zespołami specjalistów u kluczowych klientów spółek Blancharda.Pat Zigarmi jest współzałożycielką The Ken Blanchard Companies, gdzie aktualnie piastuje stanowisko wiceprezesa ds. Rozwoju.

Jest współautorką książek Jednominutowy Menedżer i przywództwo. Przywództwo sytuacyjne i ulepszona komunikacja na linii przełożony–podwładny i Leading at a Higher Level.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.