Menu

Kuba Wojewódzki Nieautoryzowana autobiografia

Cechy produktu

  • ISBN 9788380322899 
  • Autor Kuba Wojewódzki 
  • Wydawnictwo Wielka Litera 
  • Ilość stron 488 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Przygotujcie się na największy show Kuby Wojewódzkiego.L’enfant terrible polskiego show biznesu.O jego medialnej osobowości powstały już prace naukowe, a typowa dla niego bezczelność stała się telewizyjną dyscypliną olimpijską.Pogromca osobowości płaskich i bez charakteru.Wyznawca zasady, iż przeginanie pały to takie samo prawo obywatelskie jak udział w wyborach.Bohater kultury pop, gość z krainy próżności.Od dziecka lubił szokować, a rzeczywistość dawała mu do zabawy potrzebne gadżety i okoliczności.

Chciał zostać aktorem, lecz znawcy sceny prognozowali mu rolę halabardnika albo aktora grającego kroki za sceną. Został więc królem błaznów. Jego autobiografia to skarbnica atrakcyjnych bon motów, świetnych ripost, ciętych komentarzy.

Kronika medialnego żywota, którego intensywnością można spokojnie obdzielić kilku celebrytów, a gażą za odcinek talk show wykarmić powiat. To również opowieść człowieka zasmuconego kondycją myślenia społeczeństwa, które głowy używa typowo do potakiwania.Człowiek-kameleon, właściciel ego widocznego z kosmosu, nadzwyczajny publicysta, człowiek instytucja, ojciec chrzestny i grabarz wielu karier.Kim jest Kuba Wojewódzki?Bezczelna, irytująca i bulwersująca – najlepsza autobiografia celebryty.Kuba Wojewódzki.

Urodził się w 1963 r. W tym samym roku utworzono Zalew Zegrzyński. Dziennikarz, aktor, pisarz praworęczny. W dzieciństwie wyglądał tak, jakby go rodzice kupili na wyprzedaży garażowej. Ma wszystkie mocne strony, których nie chciał oraz wady, do których się przyzwyczaił.

Ironista z zawodu, prześmiewca z powołania. Jego poczucie humoru smakuje jak rosyjskie pestycydy. Specjalista od cudzych porażek. Ma tak przerośnięte ego, że w kinie zasiada na trzech miejscach równocześnie.Pracował we wszystkich najważniejszych telewizjach, bo chciał.

Nie pracował we wszystkich najważniejszych stacjach radiowych, bo nie chciał. Wybierany na rozmaite stanowiska w różnych mediach. Posiadacz legendarnej fryzury sprawiającej wrażenie, jakby codziennie majstrował przy wysokim napięciu.

Alkoholik albo jak wolą inni, całoroczny degustator. Był jurorem we wszystkich realnych programach z jurorami. Mistrz świata w seksie przedmałżeńskim. Czasami sprawia wrażenie, jakby nie miał bezpośredniego połączenia między mózgiem a językiem.

Mówi w pięciu językach, niestety nie jest w stanie porozumieć się w żadnym z nich. Jedyne ćwiczenia jakie uprawia to liczenie pieniędzy. Z zawodu kawaler. Mieszka w Warszawie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.