Menu

Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

Cechy produktu

  • ISBN 9788380322905 
  • Autor Kuba Wojewódzki 
  • Wydawnictwo Wielka Litera 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Przygotujcie się na największy show Kuby Wojewódzkiego.L’enfant terrible polskiego show biznesu.O jego medialnej osobowości powstały już prace naukowe, a typowa dla niego bezczelność stała się telewizyjną dyscypliną olimpijską.Pogromca osobowości płaskich i bez charakteru.Wyznawca zasady, że przeginanie pały to takie samo prawo obywatelskie jak udział w wyborach.Bohater kultury pop, gość z krainy próżności.Od dziecka lubił szokować, a rzeczywistość dawała mu do zabawy potrzebne gadżety i okoliczności.

Chciał zostać aktorem, ale znawcy sceny prognozowali mu rolę halabardnika albo aktora grającego kroki za sceną. Został więc królem błaznów. Jego autobiografia to skarbnica ładnych bon motów, wspaniałych ripost, ciętych komentarzy.

Kronika medialnego żywota, którego intensywnością można spokojnie obdzielić kilku celebrytów, a gażą za odcinek talk show wykarmić powiat. To także opowieść człowieka zasmuconego kondycją myślenia społeczeństwa, które głowy używa najczęściej do potakiwania.Człowiek-kameleon, właściciel ego widocznego z kosmosu, nieprzeciętny publicysta, człowiek instytucja, ojciec chrzestny i grabarz wielu karier.Kim jest Kuba Wojewódzki?Bezczelna, irytująca i bulwersująca – najlepsza autobiografia celebryty.Kuba Wojewódzki.

Urodził się w 1963 r. W tym samym roku utworzono Zalew Zegrzyński. Dziennikarz, aktor, pisarz praworęczny. W dzieciństwie wyglądał tak, jakby go rodzice kupili na wyprzedaży garażowej. Ma wszystkie atuty, których nie chciał i wady, do których się przyzwyczaił.

Ironista z zawodu, prześmiewca z powołania. Jego poczucie humoru smakuje jak rosyjskie pestycydy. Specjalista od cudzych porażek. Ma tak przerośnięte ego, że w kinie zasiada na trzech miejscach równocześnie.Pracował we wszystkich najważniejszych telewizjach, bo chciał.

Nie pracował we wszelkich najważniejszych stacjach radiowych, bo nie chciał. Wybierany na różne stanowiska w rozmaitych mediach. Posiadacz legendarnej fryzury powodującej wrażenie, jakby codziennie majstrował przy wysokim napięciu.

Alkoholik albo jak wolą inni, całoroczny degustator. Był jurorem we wszystkich możliwych programach z jurorami. Mistrz świata w seksie przedmałżeńskim. Czasami powoduje wrażenie, jakby nie miał bezpośredniego połączenia między mózgiem a językiem.

Mówi w pięciu językach, niestety nie jest w stanie porozumieć się w żadnym z nich. Jedyne ćwiczenia jakie uprawia to liczenie pieniędzy. Z zawodu kawaler. Mieszka w Warszawie.Książkę czyta Kuba Wojewódzki

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.