Menu

Kulturystyka Kształtowanie sylwetki

Cechy produktu

  • ISBN 9788377744246 
  • Autor Leszek Michalski 
  • Wydawnictwo Literat 
  • Ilość stron 264 
  • Rok wydania 2007 

Opis

Kompleksowy poradnik instruktażowy zawierający zestawy ćwiczeń dla początkujących i zaawansowanych (32 ćwiczenia modelujące ciało, redukujące nadmiar tkanki tłuszczowej, ulepszające samopoczucie – dla kobiet, 39 ćwiczeń wytwarzających, formujących, ulepszających i definiujących sylwetkę, stymulujących wzrost testosteronu – dla panów), szczegółowy opis mięśni i mapy mięśni, propozycje treningu w terenie dla kobiet i panów, opis treningu aerobowego wspomagającego tempo przemian metabolicznych w organizmie, przykładowe programy dietetyczne, dziennik postępu treningowego.

Książka ta skierowana jest jednocześnie do tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z kulturystyką, jak i do średnio progresywnych. Znajdą w niej Państwo wszelkie niezbędne informacje na temat poprawnego wykonania ćwiczeń siłowych, rozmaitych rodzajów treningu i właściwej diety. Pomocny może się okazać jeszcze dziennik postępu treningowego, jak na dodatek słownik zamieszczony na końcu, zawierający trudniejsze terminy pojawiające się w poradniku.

Leszek Michalski – trener kadry narodowej juniorów w kulturystyce Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego (1998-2006), wykładowca na kursach instruktorskich w Szkole Instruktorów i Trenerów Pawła Filleborna, członek prezydium zarządu PZKFiTS, sędzia klasy międzynarodowej (od 2000 r.), wykładowca na kursach Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej dla instruktorów rekreacji ruchowej ze specjalizacji fitness – ćwiczenia siłowe, w pionie szkolenia Miejskiego Ogniska TKKF w Toruniu (od 1991 r.). Przeszedł wszystkie szczeble kariery trenerskiej, inicjując od szkolenia zawodników swojego klubu TKKF „Efekt” w Toruniu, potem reprezentantów Okręgu Kujawsko-Pomorskiego, a poprzez ostatnie kilka lat – kadry Polski juniorów PZKFiTS. Cały czas wznosi swoje kwalifikacje trenerskie, studiując postępowe metody treningowe i dietetyczne. Nakładem Wydawnictwa Literat ukazały się na dodatek inne książki tego autora: Metody treningowe. Kulturystyka, Biceps, triceps. Ćwiczenia, dieta dla mężczyzn, Klatka piersiowa. Ćwiczenia, dieta dla panów.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.