Menu

Kwalifikacja INF.02 i INF.07

Cechy produktu

  • ISBN 9788365645173 
  • Wydawnictwo ITSTART 
  • Ilość stron 452 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Książka „Kwalifikacja: INF.02 i INF.07 – Administrowanie sieciami komputerowymi w symulatorze Packet Tracer w przykładach i ćwiczeniach Część I” jest podręcznikiem wspomagającym nauczanie w zawodach Technik Informatyk i Technik Teleinformatyk.

Może być używana w trakcie poruszania zagadnień z projektowania, zarządzania i administrowania sieciami komputerowymi. Wykorzystując symulację komputerową pomaga zrozumieć konfigurację usług, protokołów oraz maszyn sieciowych.

W części końcowej książki znajduje się zadanie projektowe oraz test sprawdzający wiadomości teoretyczne i lista plików będącymi rozwiązaniami ćwiczeń kontrolnych.Zasada przyjęta poprzez autorów książki była następująca „Minimum teorii – maksimum przykładów poręcznych”, które można wdrożyć zarówno w środowisku symulacyjnym w trakcie zajęć lekcyjnych jako rozszerzenie teorii oraz w formie zadań domowych, których wykonanie możemy zlecić uczniom.

dodatkowo dysponując sprzętem i laboratorium sieciowym, swobodnie możemy scenariusze ćwiczeń i przykładów wykorzystać do konfiguracji fizycznego sprzętu.Autorzy tej książki to zespół międzypokoleniowy i interdyscyplinarny.

Utalentowany uczeń Zespołu Szkół Łączności w Gdańsku, Damian Strojek. Jego pasją są sieci komputerowe, pakiet certyfikatów CCNA R&S i jest w trakcie ścieżki dydaktycznej CCNA Security. Jerzy Kluczewski, długoletni instruktor Akademii CISCO CCNA.

W swoim dorobku autorskim posiada już kilka publikacji książkowych na temat symulatora Packet Tracer. Swoje doświadczenie zdobywał w trakcie pracy w przemyśle, aktualnie jest wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Robert Wszelaki to pasjonat zagadnień sieciowych i programowania. Ukończył pełny kurs Cisco CCNA. Jest absolwentem ZS1 w Piekarach Śląskich, aktualnie studiuje informatykę na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej.

Marek Smyczek to doświadczony nauczyciel przedmiotów informatycznych i elektrycznych, a zarazem instruktor programu Cisco CCNA. Jest autorem i redaktorem kilkudziesięciu publikacji z dziedzin elektroniki i informatyki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.